Запис на прийом до дільничного лікаря.

Громадяни, які проживають в м. Чернівці (офіційно зареєстровані),  можуть записатись на прийом до дільничного лікаря-терапевта безпосередньо в реєстратурі поліклініки або скористатися новим  сервісом – системою  он-лайн реєстрації. Для запису на прийом лікаря за допомогою он-лайн

реєстрації необхідно дотримуватися наведеної нижче інструкції.

Крок 1.

– введіть в полі “пошук” адресу проживання та натисніть “знайти лікаря”. Система виведе ПІБ дільничного лікаря.

Крок 2.

– оберіть дату та час прийому,  заповніть необхідні поля (ПІБ або дані Картки чернівчанина, номер мобільного телефону, електронна адреса ). Після підтвердження запису, на вказану адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації.

Крок 3.

– в день прийому пацієнт,  амбулаторна картка (форма 025-о) якого зберігається у нього на руках або в реєстратурі поліклініки, звертається безпосередньо в кабінет лікаря, до якого здійснено запис.

– при першому зверненні (відсутності амбулаторної картки) , пацієнт який здійснив он-лайн запис до лікаря, повинен за 15-20 хвилин до зазначеного часу прийому  звернутися в реєстратуру з документом, що засвідчує його особу, для заведення амбулаторної картки.

УВАГА!

Позачергово  надається невідкладна медична допомога та здійснюється прийом пільгових категорій громадян! Просимо врахувати ці обставини та з розумінням поставитися до таких ситуацій.