Графік роботи КМУ «Міська поліклініка №2» по вул. Лесі Українки,11

ПІП Посада Спеціалізація № каб Час роботи
Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Грицку Д.Г. Грицку Діана Георгіївна Лікар-терапевт дільничний Терапія 301 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00
 В’югіна А.Д. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Лікар-стажист з терапії  Терапія   406 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00  8.00 – 11.00   14.00 – 17.00 11.00 – 14.00  – 
Лященко Н.С. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Лікар-терапевт дільничний Терапія 303 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00
Сафроній Г.І. Сафроній Анна Іванівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 301 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00
Хижняк О.Р. Хижняк Оксана Романівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 410 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00
Малицька О.В. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Лікар-терапевт дільничний Терапія 410 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00
Петращак І.О OLYMPUS DIGITAL CAMERA Лікар-терапевт дільничний Терапія 303 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00
Горобієвська Л.О  Горобієвська Людмила Олексіївна Лікар-терапевт дільничний Терапія 406 08.00 – 11.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00 08.00 – 11.00
Панченко Д.В. Панченко Діана Валеріївна Лікар-терапевт дільничний Терапія 410 16.00 – 19.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00
Андрусяк Т.І. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Лікар-терапевт дільничний Терапія 303 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 08.00 – 11.00 14.00 – 17.00
Муренко Л.О.  Муренко Людмила Олександрівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 303 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00  
Маковійчук Т.Г.  Маковійчук Тетяна Григорівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 406 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00
Некрасов Г.Д.  Некрасов Геннадій Дмиторович Лікар-терапевт дільничний Терапія 410 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00
Корнійчук Т.В.  Корнійчук Тарас Володимирович Лікар-терапевт дільничний Терапія 406 16.00 – 19.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00
Чеканова І.Г. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Лікар-терапевт дільничний Терапія 301 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00 14.00 – 17.00
Волощук Н.О. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Лікар-терапевт дільничний Терапія 301 14.00 – 17.00 08.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00
Тимощук В.Л Завідувач неврологічним відділенням, лікар-невропатолог Неврологія 402 14.00 – 19.00 09.00 – 14.00 Комарова 09.00 – 14.00 09.00 – 14.00
Теленько Г.О Лікар-невропатолог Неврологія 402 08.00 – 13.00 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 Роща 14.00 – 19.00
Арсеній А.В. Лікар-невропатолог Неврологія 401 08.00 – 13.00 08.00 – 13.00 08.00 – 13.00
Кифуляк В.В. Лікар-невропатолог Неврологія 401 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 14.00 – 19.00
Соловйова О.А Завідувач офтальмологічним відділенням, лікар-офтальмолог Офтальмологія 408 09.00 – 13.00 13.30 – 15.00 09.00 – 13.00  –
09.00 – 13.00
Павлюк Л.І. Лікар-офтальмолог Офтальмологія 408 15.00 – 18.30  –
08.00 – 11.30
Петров В.Я. Завідувач отоларингологічним відділенням, лікар-отоларинголог Отоларингологія 403 13.30 – 19.00 8.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30
Рошкулець Є.І. Лікар-отоларинголог Отоларингологія 404 13.30 – 19.00 8-13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00
Бербенчук М.В. Лікар-отоларинголог Отоларингологія 404 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30
Тимощук О.В. Лікар-невропатолог Неврологія 504 13.30 – 19.00 8-13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30
Мельник Є.Г., Федоришин А.В., Гервазюк М.І. Рентгенологічний кабінет Рентгенологія 207 08.00 – 18.00 08.00 – 18.00 08.00 – 18.00 08.00 – 18.00 08.00 – 18.00
Качмарська Н.В. Флюорографія Рентгенологія 102 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00
Харюк Л.І., Літвінчук Л.М.,  Гринів І.І. Кабінет ультразвукової діагностики Ультразвукова діагностика 312 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00
Харюк Л.І., Лубик М.Л., Оліферчук Л.В., Лупу М.В. Кабінет функціональної діагностики Функціональна діагностика 310 311 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 08.00 – 19.00 09.00 – 13.00
Кшановський С.С. Лікар-психотерапевт Психотерапія 405 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00
Казімірова О.П. Лікар-кардіолог Кардіологія 307 8.00 – 13.30 13.30 – 19.00 8.00 – 13.30

I-III тижд.

(Роша) 13.30 – 19.00

13.30 – 19.00 8.00 – 13.

30

Гулей М.Г. Лікар-кардіолог Кардіологія 307 14.00 – 19.00 08.00 – 14.00 14.00 – 19.00 08.00 – 14.00 14.00 – 19.00
Дарій Г.Г. Лікар-ревматолог Ревматологія 305 14.00 – 19.00 08.00 – 14.00 08.00 – 14.00 14.00 – 19.00
Каушанська Т.Д. Лікар-ендокринолог Ендокринологія 201 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30
Коренга М.І. Лікар-ендокринолог Ендокринологія 201 14.00 – 19.00 08.00 – 14.00 08.00 – 14.00 14.00 – 19.00 08.00 – 14.00
Коваленко О.М. Лікар-гастроентеролог Гастроентерологія 405 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00

І тижд.

(Роша)

08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30
Галиш І.В. Лікар-дерматовенеролог Дерматовенерологія 407 14.30 – 16.25 14.30 – 16.25 14.30 – 16.25 14.30 – 16.25 14.30 – 16.25
Дудченко Л.С. Лікар-дерматовенеролог Дерматовенерологія 407 16.30 – 18.25 16.30 – 18.25 16.30 – 18.25 16.30 – 18.25 16.30 – 18.25
Ринжук Я.І. Лікар-інфекціоніст Інфекційні хвороби 101 14.00 – 19.00 8.30 – 14.00 8.30 – 14.00 14.00 – 19.00 8.30 – 14.00
Піліховська О.В. Лікар-інфекціоніст кабінету «Довіри» Інфекційні хвороби 101 14.00 – 17.51 14.00 – 17.51 14.00 – 17.51 09.00 – 12.51 14.00 – 17.51
Кропатницький М.А. Завідувач центром амбулаторної хірургії, лікар-хірург Хірургія 203 08.00 – 16.12 08.00 – 16.12 08.00 – 16.12 08.00 – 16.12 08.00 – 16.12
Василович В.С. Лікар-хірург Хірургія 205 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00
Остафійчук Д.В. Лікар-хірург Хірургія 204 Згідного графіку роботи з основного місця роботи
Герасимчук В.І. Лікар-хірург,лікар-хірург-онколог Хірургія
Онко-хірургія
204 Згідного графіку роботи з основного місця роботи
Маленко О.А. Лікар-онколог Онкологія 205 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30
Білик Є.В. Лікар-ортопед-травматолог Ортопедія і травматологія 206 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30
Пулик О.М. Лікар-ортопед-травматолог Ортопедія і травматологія 206 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00
Гуцул О.М. Лікар-ортопед-травматолог Ортопедія і травматологія 206 12.00 – 13.55 17.00 – 18.55 12.00 – 13.55 17.00 – 18.55 12.00 – 13.55
Крушницький В.І. Лікар-уролог Урологія 308 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00
Нікітаєва Н.В. Лікар-уролог Урологія 308 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30
Ковалик І.Р. Лікар-ендоскопіст   313 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30
Гаврилюк М.І. Лікар-анестезіолог Анестезіологія 409 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30
Чорней І.Р. Лікар-акушер-гінеколог Акушерство-гінекологія 202 09.00 – 14.00 14.00 – 19.00 09.00 – 14.00 14.00 – 19.00 09.00 – 14.00
Безручак О.Р. Лікар-акушер-гінеколог Акушерство-гінекологія 202 Згідного графіку роботи з основного місця роботи

Графік роботи КМУ «Міська поліклініка №2», поліклінічного відділення по вул.Комарова, 2

ПІП Посада Спеціалізація № каб Час роботи
Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Куляк Л.Д. Лікар-офтальмолог Офтальмологія 12 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 08.00 – 13.30
Тимощук В.Л Завідувач неврологічним відділенням, лікар-невропатолог Неврологія 5 10.30 – 12.00
Гаврилюк Р.Ю. Лікар-невропатолог Неврологія 5 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 14.00 – 19.00 2
Швець М.О. Лікар-невропатолог Неврологія 5 08.00 – 13.00 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 14.00 – 19.00 08.00 – 13.00 1
Морозов В.В. Лікар-хірург Хірургія 6 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 13.30 – 19.00 1-3
Петько М.В. Лікар-отоларинголог Отоларингологія 9 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 13.30 – 19.00
Спащук Н.С. Лікар-ендокринолог Ендокринологія 18 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00 13.30 – 19.00 08.00 – 13.30 13.30 – 19.00
Оліферчук Л.В. Лікар з функціональної діагностики Функціональна діагностика 14 8.30 – 15.30 8.30 – 15.30 8.30 – 15.30 8.30 – 15.30 8.30 – 15.30 1-3
Андрійчук Т.В. Лікар-акушер-гінеколог Акушерство-гінекологія 4 8.30 – 14.16 11.00 – 16.46 8.30 – 14.16 8.30 – 14.16 8.30 – 14.16
Китайгородська Лікар-акушер-гінеколог Акушерство-гінекологія 4 15.00 – 17.00 8.30 – 10.25 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00 15.00 – 17.00
Гринів І.І. Лікар з ультразвукової діагностики Ультразвукова діагностика 11 8.30 – 14.00 8.30 – 14.00 13.30 – 19.00 13.30 – 19.00 13.30 – 19.00
Заболотна Т.В.  Заболотна Тетяна Вікторівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 17 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 8.30 – 11.30 14.00 – 17.00 – 
Олар О.С. Олар Ольга Степанівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 21 15.00 – 18.00 8.00 – 11.00 15.00 – 18.00 8.00 – 11.00 15.00 – 18.00 – 
Назарюк О.В. Назарюк Олена Василівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 19 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00  –
Лісник Н.О. Лісник Надія Онисимівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 15 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00  –
Лапшин В.М. Лапшин Вадим Михайлович Лікар-терапевт дільничний Терапія 16 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00 – 
Іванцюра М.В. Іванцюра Марія Володимирівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 15 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00 08.00 – 11.00 14.00 – 17.00
Кален В.Н. Кален Віта Нектарівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 20 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 – 
Проданчук Л.І.  Проданчук Любов Іванівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 17 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00  –
Мальованчук С.П. Мальованчук Світлана Петрівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 20 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 – 
Верига Н.Г. Верига Наталя Георгіївна Лікар-терапевт дільничний Терапія 19 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00  –
Ткач С.Д. Ткач Світлана Дмитрівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 19 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00  –
Мар’ян Н.І  Мар'ян Ніна Іванівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 19 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 – 
Тащук К.Г.  Тащук Катерина Григорівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 20 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00  –
Білик В.П.  Білик Валентина Петрівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 15 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00  –
Гуска О.В. Гуска Ольга Вікторівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 20 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 – 
Мілашевська Ж.І.  Мілашевська Жанна Іванівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 17 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 – 
Ткач В.Є. Ткач Віктор Євгенович Лікар-терапевт дільничний Терапія 16 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 – 
Багрій О.І. Багрій Олеся Іллівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 15 8.00 – 11.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00
Фустій М.М. Фустій Марія Миколаївна Лікар-терапевт дільничний Терапія 16 14.00 – 17.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00  –
Іфтемічук Н.В.  Іфтемічук Наталія Василівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 16 11.00 – 14.00 14.00 – 17.00 11.00 – 14.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00  –
Бойко О.Я.  Бойко Ольга Ярославівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 21 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 16.00 – 19.00 8.00 – 11.00 – 
Гомічко А.Ф.  Гомічко Анжела Федорівна Лікар-терапевт дільничний Терапія 17 11.00 – 13.00 14.00 – 16.00 9.00 – 11.00 14.00 – 16.00 11.00 – 13.00 – 
Дарій Г.Г. Лікар-ревматолог Ревматологія 11.00 – 16.00  –